| anonim_4396 a întrebat:

Va plac baietii inalti, slabuti dar bine facuti? Gen 1, 90 70-75kg cu muschi pe ei? Patratele, putin piept etc.

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dap,in general da. Dar nu numai fizicul conteaza, mai conteaza sa si aiba ceva in cap, sa poti vorbi ceva cu el.winking
Pa-pa!

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Intrebarea asta e ca un raspuns, evident ca oricui ii place sa vada un corp bine definit.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Pe mine nu ma prea intereseaza patratelele, etc. Mi se pare patetic! Dar nici "grasuti" sa spunem asa nu-mi plac. Imi plac cei normali.
Bafta!

| LaNaibaa a răspuns:

Bun, bun, bun :->. adicaa da, ne plac

| CoMa123 a răspuns:

Eu vreau sa zic daca va plac baietii inalti in general si mai slabi dar cu conditie fizica buna.

| Catalina34 a răspuns:

Normal..ca doar nu o sa iti placa de un slabanoglaughing