| cosmin986522 a întrebat:

Pentru fete: va plac baietii mai slabuti sau cei care sa aiba ceva muschi?

8 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! Phey imi plac cei cu ceva creier in caputS :dbatting eyelashes dar intre cei slabutsi si cei cu muschibatting eyelashes normal qa cu muschi`day dreaming

| adrianajollie a răspuns:

Sa aiba un corp frumos si fara muschi prea evidenti...tongue

| Diana_4238 a răspuns:

Pentru mine baiatul ideal ar arata cam asa :sa aiba muschi da sa nu fie prea evidenti numa asa de forma laughing, sa aiba un corp ingrijit eventual sa mearga la sala nu-i obligatoriu, sa fie frumusel, sa fie cat de cat inalt, sa aiba simtul umorului, sa nu fie egoist sa-i ajute si pe altii, sa fie iubitor de lucruri ciudate sau extreme, grijuliu, siner, si sa ma iubeasca cu adevarat si intotdeauna sa ma surprinda cu ceva nu neaparat un lucru nu stiu cu o plimbare ceva cu un banc, si cam atat.

| Balboa a răspuns:

Mai slabuti deoarece cei cu muchi se cred supertari bla bla bla. astioa mai slabuti sunt mai sexy daca stai sa te uiti.

| LotteCharlotte a răspuns:

Mai slabi =p~

| Shiretseeel a răspuns:

Sincera sa fiu cunosc si baieti slabuti si cu muschi. dar nu cred ca asta conteaza. Fiecare are ceva al lui. Si mai ales sunt situatii in care unii au muschi si atat.Conteaza si cum arata dar. uneori conteaza mai mult si cum gandesc, cum se comporta. Degeaba ieri cu un tip plin de muschi, daca nu poate lega 2 cuvinte

| nicoleta_7562 a răspuns:

In nici un caz slabuti, cred ca majoritatea fetelor prefera baietii "bine facuti", sa aiba muschi dar nu foarte evidenti...

| KitTY_7015 a răspuns:

Mie mai slabi... xD