| Alice001 a întrebat:

Va plac fetele pistruate?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie cel puțin nu happy acum diferă de gusturi...

| neutrino a răspuns:

Sunt frumusele foc! Au o frumusete cu totul aparte.

| Jipa95 a răspuns:

Nu! big grin

| vocea a răspuns:

Mie imi plac foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stiu sa scrie corect, atunci da.

| dreamnow a răspuns:

Chiar daca sunt fata, mie pistruii mi se par ceva special pentru ca sunt foarte rari. Acum depinde si de trasaturile persoanei respective.

| MariusXP a răspuns:

Pai depinde ca, ce ten are si cam cate pistrui au!
In orice caz eu presupun ca fetele cu pistrui sunt destul de frumoase[daca nu au pistrui exagerat]!
In ziua de azi fata perfecta este fata cu care ai foarte multe lucruri in comun!
Nu mai conteaza asa de mult cam cat e de frumoasa ci, cat de mult va intelegeti. Funda?