| alexuzha a întrebat:

Va place cum aratati fiscic? ce ati vrea sa schimbati la voi si fiscic si caracter?

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Buna! Fizicul este trecator. La fel ca si in cazul unui produs. Continutul este cel care conteaza, ci nu ambalajul. Asa cum se spune in Sfanta Scriptura, din tarana am fost creati de Dumnezeu si in pamant ne vom intoarce, deoarece aceasta viata este trecatoare. Viata vescnica de apoi este cea mai importanta! De aceea este bine sa lasam fizicul de-o parte si sa ne ocupam cat mai mult de sufletul nostru!
Eu unul sunt multumit de ceea ce am si ii multumesc Preaminunatului Dumnezeu pentru tot ceea ce mi-a dat!

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Fiscic... Fishic... Fistic... Ce?

| psiholoaga a răspuns:

Psihoyounger, nu era nevoie sa te semnezi. Stii... Scrie inainte de "a raspuns"; toata lumea stie cine scrie, doar daca includem posibilitatea de a fi posedat de alt user, s-ar explica semnatura ta.

| Psihoyounger a răspuns:

La caracter nu foarte multe, si la fizic... sa am ochii albastri(desi ma multumesc si cu cei caprui big grin).

Psihoyounger

| Psihoyounger a răspuns:

@khryss as vrea... dar nu sa mi imprumuti ci sa mi dai de tot. big grin

| Psihoyounger a răspuns:

Am uitat sa ma semnez. laughing : Psihoyounger

Psihoyounger

| ing. a răspuns:

Fizic nu as vrea sa schimb nimic.Fizicul e trecator si sunt multumita de cum m`a lasat Dumnezeu.
Insa la caracter, mi-as dori sa nu mai fiu asa credula.
Pa`pakiss

| Swabia a răspuns:

Fizic... poate sa nu mai am parul cret...imi ia vreo 1 ora sa ma piaptan[cand ma piaptan, adica la vreo 2 saptamani laughingrolling on the floor]...in rest putin spuma si gata! rolling on the floor
Psihic, as vrea sa nu mai fiu asa credula, sa`mi intiparesc foarte bine in minte ca: "Nu tot ce zboara se mananca!"

| muffin94 a răspuns:

Fizic. mi-as dori foarte mult sa mai cresc (am 1, 50) macar sa am 1, 65 cam asa big grin, sa am picioarele mai subtiri, iar la caracter nu cred ca ar fi ceva ce as vrea sa schimb happy

| alexuzha explică:

Scz de greseaa vroiam sa spun fizic

| biby29 a răspuns:

La mine nu as schimba nimic, dar la tine as schimba fiscicu asta cu DEX...Il gasesti pe googlewinking

| zanabuna a răspuns:

Fizic.mda.imi mai trebuie sa pun vreo 2kg pe mine si sunt f ok...la caracter sa nu mai fiu asa schimbatoare.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiscic, as schimba fiscicu daca as sti ce e, da asa, il las cum e el, o folosi la ceva rolling on the floor Dar daca intrebi fizic, pai ce sa schimb? Sint perfect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Psihoyounger... vrei sa ti-i imprumut pe ai mei?:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic. ochi verzi, caracter nimic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic - Poi vrau ochii caprui ichisibatting eyelashes
Caracter - Nu as schimba nimic
xoxo
by zui