| mona a răspuns:

Sincera sa fiu nu e genul meu

| AnonimaOk a răspuns:

As miza pe faza cu bataie de joc dar daca e pe bune... nu am sa mint, nu prea straight face scuzeeee sinceritatea pe primul loc

| CristiB93 a răspuns:

Cred ca ai facut o greseala. alea sunt pozele bunicii...

| byby54 a răspuns:

Bai daca vrei neaparat sa faci glume si bataie de joc atunci ok dar nu pe site-ul asta!

| Empathizer a răspuns:

Ultima poza, aia cu Sheila, imi place de mor dupa ea! Sa-ti traiasca frantuzoaica!

| ady9631 a răspuns:

Wow! Incantatoare, ar trebui sa fie castigatoarea la Next top model by Catalin Botezatu laughing rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru ady9631):

Esti beat sau ironic?laughing ori ti treba ochelari laughing)