| Unique a întrebat:

Va place site-ul Okazii.ro?
Mie foarte mult

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Am avut parte de tranzactii reusite pe el happy deci e ok happy trebuie sa ai mare grija ca utilizatori de la care cumperi sa aiba calificativ bun!happy

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Este bun site-ul happy am pus ochii pe niste lucruri.

| Unique explică:

Ok mersi de sfat

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Nu ador site-ul dar imi plac oamenii care invata de pe acum cum sa isi faca reclama si imagine! Tine-o tot asa laughing

| CristiDumi a răspuns:

E tare site-ul, imi cumpar lucruri de pe el. De cand au si chestia asta cu garantia de livrare, chiar nu mai ai niciun fel de emotie