| Melisiia a întrebat:

Va rog ajutatima
Am un iubit și eu nu prea știu saruta și când am încercat să ne sărutăm eu nu am știut și el sia dat seama și mia spus ca nu știu săruta?
Ce mă fac îmi este fff foarte rusine

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Spune-i :
Normal ca nu stiu saruta atata timp cat nu am mai facut-o cu altii! Invata-ma tu.
Simplu

| neutrino a răspuns:

Pentru asa ceva nu trebuie sa-ti fie rusine: daca el stie, atunci roaga-l sa te invete si pe tine. Daca nici el nu stie, atunci pupati-va pana cand veti invata reciproc sa va sarutati.

| RainmakerX a răspuns:

Buna!

In primul rand este un nesimtit daca a spus asa ceva...cu timpul o sa inveti, este normal sa nu stii daca nu ai mai facut asta,ce naiba...

Daca se crede el atat de priceput atunci il poti ruga sa-ti arate cum trebuie sa faci. Mergeti acasa la unul dintre voi cand sunteti singuri si exersati daca asta vreti...

Eu unul zic sa nu il bagi in asta,incearca sa inveti singura intrucat e mai bine asa.
Imi aduci aminte de unii care s-au sarutat si tipa i-a zis baiatului "Cineva a exersat cu perna" si radeau amandoi...
Pana la urma este un adevar in asta, nu?
Cauta pe net sfaturi, sunt multe site-uri care te invata daca nu stii.
Poti exersa singura acasa, sarutandu-ti podul palmei.Te acomodezi cat de cat asa.

Nu ai de ce sa iti fie rusine, inteleg cum te simti, tipul a fost un mare neserios spunandu-ti asta... uita-te pe site-uri care te invata cum s-o faci si exerseaza acasa atunci cand esti singura.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai de ce să-ți fie rușine. nimeni nu se naște învățat. o să mai fie încercări din care vei învăța. el ar trebui să te înțeleagă.