| gabbyella200051 a întrebat:

Va rog baieti sa ma ajutati si fete tot daca averi idei
Imi place de un băiat. Sa zicem ca e o fire mai rusinoasa. Stiu ca la fel ma place. Dar nu stiu daca ma va intreba daca as vrea sai fiu iubita. Cum as putea sti ca va face asta. Sau cum sa-i dau un mic inpuls
Urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| Colgiu_Cristi_1988 a răspuns:

Simplu. Daca iti place de el, mergi si spune-i ce simti. Mai mult ca sigur o sa aprecieze treba asta si il vei ajuta. Daca si tu esti rusinoasa, poti sa rogi un amic sa ii spuna sau sa ii dea de inteles treaba asta.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca este rusinos, nu o sa faca primul pas. Poti incerca sa vorbesti cu el si sa-i marturisesti ca il placi. Vezi ce spune si daca si el te place, o sa fiti impreuna.

| marian19954321 a răspuns:

Du-te la el si vorbeste cu el