| hamsterlove a întrebat:

As vrea sa stiu daca am voce, dar cum eu sunt o fire emotiva si mai rusinoasa nu stiu cum sa aflu? Daca aveti niste idei va rog frumos sa imi spune-ti, dau funda...Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| JustMe4ever a răspuns:

Ce ti` spus Melcă este o solutie buna
eu zic ca nu ar strica sa inregistrezi sa salvezi in pc si apoi sa postezi o intrebare pe TPU in care sa iti lasi id si cine doreste sa iti dea un sfat pozitiv sau doar sa iti spuna daca ai sau nu voce sa iti dea add
arati inregistrarea si astepti parerea (spuna prind da sau nu) si eventual un sfat pozitiv
daca auzi lucruri negative incearca sa nu pui la suflet