| Isa a întrebat:

Va rog dati-mi niste idei cum sa cuceresc un baiat! tongue funda normal

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...Vezi cum se poarta pe langa tine. ti-a luat vreodata apararea? Incearca sa il atingi. poate vede ca ai pielea fina/Stie ca il placi? invita-l in oras/in nici un caz la un club.mancati un pui. nu pizza sau burgeri daca stilul lui este normal... daca are o atitudinea de reapre sau rocker du-l intr-un loc cu muzica sau i-a niste bilete la o trupa preferata.intai vezi daca ii place vreun sport. invita-l sa-l urmariti. vezi daca aveti lucruri in comun/./. trebuie sa observe ca te porti altfel cu el decat cu ceilalti baieti. si nu-l minti in legatura cu tine, mai ales sa-i spui ca esti bogata (daca esti) se poate intampla sa te placa numai pentru ce ce ai nu pentru ceea ce esti.astept raspuns pe cristianradubuc@yahoo.com

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal iubesti