| Emanuela_3370 a întrebat:

Va rog dati-mi niste sfaturihappy Am nevoie de niste sfaturi cum sa cuceresc un baiat mai mare ca mine, am ramas in pana de idei straight face `! Cine ma ajuta si imi da cele mai multe sfaturi primeste o funda mare:X

Răspuns Câştigător
| adina_6125 a răspuns:

Pai trebuie sa voresti cu el foarte des,sa te uiti in ochii lui, sa razi la glumele lui,sa te imbraci fain, sa arati tot timpul bine in preajma lui, cand esti cu el sa lasi fitele acasa(nu le plac baietilor). daca vrei sa mai vorbim trimite-mi mesaj. FUNDA?:d

4 răspunsuri:
| ThePinkPanther a răspuns:

Pai acum depinde si de felul in care e acest baiat. sincer am aceiasi dilema dar tipul de care imi place este un tip mai complicat asa pare. daca vreimai vorbim pe privat.

| ThePinkPanther a răspuns:

Pai acum depinde si de felul in care e acest baiat. sincer am aceiasi dilema dar tipul de care imi place este un tip mai complicat asa pare. daca vrei mai vorbim pe privat.

| Emanuela_3370 explică:

Ms mult:*

| love_1998 a răspuns:

Ma bucur ca e mai mare ca tine happy asa e f bine crede-ma!winking Pai fi tu insuti si zambeste-i! Fi vesela si glumeste cu el. nu ii arata prea mult ca il placi, adica mai si evita-l cateodata ca asta ii trezeste intrebari si se va gandi la tine.Ba ma place sau nu? inebuneste-l putin!winking