| impossible a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste cure de slabire cu care se poate slabi macar 1 kg in vreo 3-4 zile...va rog funda:X

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

Hei buna pai cea mai buna cura de slabire in care poti slabi 1 kg este sportul mananca regulat si fa sport 30 minute pe zi :d. sfat ( evita prajelile ) dar sa stii ca 1 kg al zlabesti f. greu daca nu ai un metabolism de ardere a grasimilor foarte bun sad! Successsss / funda? : d am nevoie :d

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Sport, sport, sport.