| 88888 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine asta e a 6-a zi in care mi-a intarziat ciclul menstrual am intrtinunt relatii sexuale doar de 2 ori luna trecuta fix prima zi dupa ce mi s-a terminat ciclul menstrual am facut-o neprotejat insa iubitul meu nu a ejaculat in mine. Exista riscul unei sarcini? Nu imi doresc un copil pentru ca sunt eu destul am doar 16 ani...sunt foarte ingrijorata!

3 răspunsuri:
| plinadeviatasidesperanta a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci griji dk spui ca nu a facut asta.Organismul tau se dezvolta si din cauza asta se intampla uneori sa-ti intarzie ciclul menstrual...Am patit si eu asta de cateva ori asa ca stai linistita...

| mariusciocan a răspuns:

La 16 ani? rusinicaaaa laughing. daca mai intarzie mult fa-ti un test de sarcina. chiar daca nu a ejaculat in tine poti ramane insarcinata. jucaria barbatilor secreta un lichid care contine si acela spermatozoizi, sanse sunt sa ramai, dar minime

| anni a răspuns:

Eu cred ca totul va fi dac spui ca prietenul tau nu a ejulat in tine inseamna totul va fi ok.