| deliamaria13 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi ce desen s-ar potrivi unui proiect la engleza cu titlul Around the world.Imi trebuie urgent dau funda primului raspuns bun.Este urgent!

Răspuns Câştigător
| DaNeo a răspuns:

Deseneaza planeta pamant si un avionas ceva mai sus(cu un om in el) si de coada avionului sa fie prinsa o "panglica" (nu-mi vine in minte cuvantul pentru aia) si pe panglica sa scrii titlul proiectului mai desenezi un-2 OZN-uri sau vezi tu(fi creativa si tupeistatongue)