| w1zz a întrebat:

Va rog imi souneti cum sa imi pun poza sad

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intri la editare profil, ai jos "selectare imagine profil", dai browse, o cauti la tine pe calculator, o selectezi, dai ok, salvezi modificarile si gata.

| maryana5 a răspuns:

Pe TPU?
dreapta ta-> editare profil-> selecetaza imagine profil (selectezi una)-> salvare profilwinking
p. s daca nu iti apare imediat nu te panica! si mie mi se intampla asa cand imi schimb pozele... dar cred ca nu se incarca imediat(adica nu o vezi iemdiat) ptc inca se gandeste adminu' daca iti da voie sau nu cu ea big grin
am spus cred big grin
xoxo, mary peace sign

| dulcika a răspuns:

Dahappy!
dai editare profil si dai browse si iti alegi poza si dai salvare profil, astepti sa se inacarce...si gatakiss

| lily09 a răspuns:

Daca ai reusit ...raspunde ..sa nu ne mai chinuim aici sa iti dam indicatii....hahahahha

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

In stanga, scrie cu portocaliu " editare profil ". Da click acolo si dupa jos de tot scrie " Selecteaza imagine profil " apesi pe browse, alegi poza si dupa apesi pe "salveaza profilul" big grin

| lifeForJesus a răspuns:

OK! hai sa o luam cu inceputul... te uiti in stanga si vezi cu portocaliu "editare profil" dai click si mergi jos de tot la "Selecteaza imagine profil" click "browse" selecteaza poza si dai click pe "salveaza profilul" si gata!

| denisa0906 a răspuns:

Da
happy mergi acolo la editare profil apoi dai selecteaza imagine profil happy incarci o poza si gata:X