| SmecheruCuSpate a întrebat:

Souneti-imi si mie niste nume de fata.

13 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Ti le voi spune pe cele care imi plac mie mai mult happy
Cezara
Sofia
Anastasia
Maria
Viviana
Catrinel
Teodora

| OnuOnulică a răspuns:

Andreea,Alexandra,Bianca,Cristina,Mirela,Gabriela,Madalina,Valentina.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Vasilica, Andrea, Alexandra, Gabriela, Alexandra, Camelia, Bianca

| Northern a răspuns:

Miriam
Margareta
Teodora
Cezara
Ștefania
Sofia
Elena
Naomi
Acestea mi se par cele mai frumoase.happy

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Mie imi plac doua :Cezara, Ingridwinking big grin sper ca te-am ajutathee hee

| georgeta27 a răspuns:

Adela
Karina
Adina
Anna
Andreea
Mara
Maria
Laura
Alexandra
Adriana
Gabriela
Gratiela
Irina
Laura
Luciana
Oana
Magdalena
Amalia
Mihaela
Madalina
Georgeta
Cristina
Cristiana
Geanina
Eugenia
Nicoleta
Natalia
Gina
Manuela
Raluca

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Ana,Andreea,Alina,Angela,Bianca,Raluca,Monica,Simona,Catalina,Elena,Irina,Sabina,Laura,Cristina,Veronica,Georgiana,Selena,Gabriela,Mihaela,Viviana,Francesca,Diana,Beatrice,Denisa,Teodora,Crina,Melisa,Miriam,Florentina,Sarah,Nicoleta,Dana,Daniela,Zina,Catrinel,Silvia,Cezara,Xenia,Maia,Lavinia,Minodora,Paula,Madalina,Lorena,Adriana,Alice,Anita,Celia,Dorina,Grat(z)iela,Julieta,Lacramioara,Martina,Luiza,Mirela,Anda,Olivia,Sofia,Tina,Tatiana,Violeta,Virginia,Yasmina.
O seara faina!

| Lolităăăă a răspuns:

Gabriela
Sandra
Raluca
Mihaela
Dana
Daniela
Alexandra
Florina
Maria
Victoria
Izabela
Bianca
Iasmina
Florentina
Patty
Luminita
Martina
Claudia
Monica
Paula
Sonia
Selina
Andreea
Raula
Sorela
Floare
Etc, sunt multeeeee.

| DaianaSweeT a răspuns:

Francesca
Vanesa
Selena
Alis
Natalia
Luiza
Eliza
Isabela
Daiana

| papyterier a răspuns:

Patricia, Sara, Ana-maria, Anca, Beatrice, Diana, Florentina, Lorena, Andreea, Alina, Denisa, Melissa, Bianca, Stefania, Roxana, Anabela, Alexandra, Alexia, Delia, Teodora, Cecilia, Catalina, Daria, Elena happy

| JUSTaRetard a răspuns:

Antonia, Maria, Ana, Denisa, Diana, Francesca, Iulia, Patricia, Lavinia, Andreea, Ioana, Mariana, Maia, Alessia, Alina, Eugenia, Sorina, Simona, Mirela, Sonia, Cristina, Sofia, Giulia, Miruna, Bianca, Elena, Olivia, Anca, Nicoleta, Stefana, Alexandra, Catalina, Claudia, Andrada, Xonia, Xenia, Raisa, Natalia, Oana, Paula, Gabriela, Mihaela, Adelina...
sper ca te-am ajutatwinking laughing

| QueenG a răspuns:

Anais,Bianca,Andra,Anda,Irena,Eleni,Elena,Alexandra,Minodora,Lorena,Florentina,Laura,Maria,Stefania,Gabriela,Iuliana,Simona,Iulia.