| sibel a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...caut un film... e foarte vechi dar numai stiu cum se numeste.Era vorba despre niste oameni care se duc intr-un sat si intr-un lan de porumb era o speriateoare de ciori care in fiecare an la o anumita data omora oamenii. Avea aripi si apuca oamenii din zbor.Si mai era o faza cand a prins niste adolescenti intr-un autobuz galben si i-a omorat.Stiti cumva cum se numeste? Ma multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Jeepers Creepers 2- http://www.youtube.com/watch?v=gj1rwFz_ffY

1 răspuns:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Jeepers creepers?
Messengers 2: The Scarecrow