| GrecuCristi a întrebat:

In copilaria mea am vazut un film la fratele meu si il caut de ceva ani dar nu il gasesc filmul era ceva de genul:
-Erau niste adolescenti intr-o casa si ascultau rock metal si vorbeau niste chestii idioate apoi a doua zii unul din ei avea mana posedata si omora oameni si el incerca sa croseteze pentru a nu mai avea mana control asupra lui dar nimic. Apoi el si-a taiat mana si a pus-o in cuptorul cu microunde dar mana nu a murit si apoi mana a scapat. Si era un coleg in liceu care era rocker si l-a intrebat daca nu stie ceva despre posedarea unei maini si coleg i-a spus ca e vorba de mana lenesa care nu face nimic si etc. apoi o tipa cu un cutit vana mana, si era seara balului cand au prins mana care omora liceeni. Si mai tzin minte o faza ca 2 punkeri faceau dragoste si mana i-a omorat! daca imi spuneti cum se cheama Aveti 10 fundite!

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Haha îmi amintesc de el...era comedie horror.Idle Hands îi zicea.
http://www.youtube.com/watch?v=l7Uh5L8zDVA

3 răspunsuri:
| ThinkPink a răspuns:

Maini ucigase
super filmul

| aretse a răspuns:

Am vazut filmul super tare mersi ca imi amintisi de el se numeste Idle Hands

| Wehrmacht a răspuns:

L-am vazut si eu ( se incadreaza la comedie in nici un caz horror)dar din pacate nu am retinut numele