| Claudiu709 a întrebat:

Este vorba de un film!
Un grup de adolescenti sunt blocati intr-un autobuz portocaliu iar o sperietoare de ciori care poate zbura, a prins viata si ii vaneaza.

Cum se numeste filmul? Din cate tin minte are mai multe parti.Care sunt alea?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

E vorba despre „Jeepers Creepers II" - Tenebre 2 (2003) cu Ray Wise.
http://www.youtube.com/watch?v=gj1rwFz_ffY
În total sunt două filme: Jeepers Creepers (2001) și Jeepers Creepers II (2003). Partea a treia va fi lansată anul acesta.
Numai bine!