| RockAddicted a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti niste licee bune cu profil de stiinte si daca puteti sa-mi dati o lista cu mediile de admitere din anii anteriori.Si-mi puteti spune daca este bine sa merg pe profilul de stiinte.din propria voastra experienta FUNDA

1 răspuns:
| 97Mark97 a răspuns:

Iti spun di start ca la stiinte te chinui degeaba, nu e de viitor, dupa mine nu prea ai ce sa devii, un eventual profesor, dar sa stai dupa banii Statului nu ti-ar conveniihappy... incearca sa urmezi un liceu de profil real, ceva ce iti placehappy