| GoodLuck15 a întrebat:

Va salut!
Am si eu nevoie de putina atentie,fiindca simt ca deja problema asta ma copleseste.
Eu sunt o persoana foarte timida,imi e rusine sa imi exprim sentimentele fata de persoana pe care o plac,imi e rusine sa ma vad cu fetele si imi e rusine sa fac multe lucruri.
Mereu regret ca sunt asa,pe langa asta ma enervez foarte repede si sunt mereu stresat.
In fiecare zi simt nevoia sa ascult doar muzica, sa beau si sa fumez.Simt ca altfel nu ma pot calma.
Inainte imi placea foarte mult sa ma joc pe calculator, acum nici vorba de asa ceva desii imi e dor de vechea viata.
Cum as putea scapa de starile astea si nu in ultimul rand de timiditatea asta fata de fete si de persoanele din jurul meu?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să ai încredere în tine și să nu îți fie jenă să fii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Bautura si fumatul nu reprezinta o solutie....iti faci mai rau. Un anturaj cu care sa iesi nu ai?