| Lαααα a întrebat:

Vi s-a intamplat pana acum vreun fenomen paranormal? dau fundita!happyhappyhappyTnX!

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Da...aseara
Vrea fostul sa se impace cu mine laughing

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Vreau s merg odaTT cu candva prin cimitir.nuaptea s vad ci s intampla =p~. mda. duarr la puarta cimitirului :-ss laughing)

| RΔϟVAη a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Tu violezi limba română laughing

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru RΔϟVAη):

Pfai lasa-ma laughing
Asa eram in vara... :-s. Cand imi amintesc cum eram imi vine sa ma dau cu capul de pereti.
Acum m-am mai maturizat si nu mai vorbesc asa.

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru RΔϟVAη):

De fapt nu in vara asta...in vara din 2010.
Eram copchila ambulanta. thumbs down

| andrei a răspuns:

Intro noapte m-am trezit si ursuletul meu ma tregea de urechi:O:O:O shhhh nu spune la nimeni dar cred ca era posedat...

nu exista fantome...tongue

| Liza0o0 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic... daca zic toti o sa ma faca nebuna...deci; succes
Apropo:daca iti faci un pendul si il incarci energetic, acesta iti va arata singur pe harta ce cauti, ce drum sa iei cand te-ai ratacit, etc.(eu am o carte cu instruciunile de,, folosire,,)dar poti sa cauti pe net!
winkingsi sa stii ca e adevarat ca si eu am facut asta si cine nu crede mai bine sa incercewinking