| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat si voua sa va uitati la o persoana de sex opus si vi se pare urata? apoi sa vi se para frumoasa? laughing sau invers?

3 răspunsuri:
| madam a răspuns:

Cred ca da)) si anume cind apar sentimentele de dragoste orice ni se pare frumos asta in cazul cind la inceput crezi ca este urita.Dar atunci cind e invers poate din cauza ca calitatile nu au prevazut infatisarea)

| Fernando9Torres a răspuns:

Invers,da...deobicei fostele prietene(in capu meu cand o vad ii un dialog de genu`"Cum dq mi-o placut mie de urata aia, doamee fereste!)

| Sociopat a răspuns:

Da