| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, care culoare de ochi vi se pare vouă cea mai frumoasa? Dar cea mai urâtă

11 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Frumusetea ochilor nu consta doar in culoarea lor. E importanta forma, genele, privirea, expresia lor. Si inteligenta care se poate citi in privire happy

| OldSoul a răspuns:

Toate culorile ochilor arata bine daca stii sa le pui in evidente.
Personal cel mai mult imi plac ochii albastrii.

| RainmakerX a răspuns:

Ochii caprui - cei mai frumosi.
Nu exista culoare urata, exista doar oameni urati. tongue

| R0R0 a răspuns:

Ochii verzi -cei mai frumosi
Nu exista culoarea cea mai urata.

| Idkidk a răspuns:

De ce nu vă plac ochii mei? Sunt căprui.
Cea mai frumoasă - Căprui şi verde.

| deeeaqq a răspuns:

Albaştrii / Verzi.
Urâtă: Păi niciuna.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cei albastri imi plac. Cea mai urata culoare e ce culoare are evelinna ca face misto de ochii albastri laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

rolling on the floor)

| ubox7007 a răspuns:

Orice dar nu negrii si nici cei caprui nu prea imi plac, restul sunt ok.

| evelinna01 a răspuns:

Verdele mi se pare cea mai frumoasa. Cea mai urata ar fi albastru, in unele cazuri.

| MysteriousCat a răspuns:

O combinatie intre albastru inchis-verde deschis sunt cea mai frumoasa culoare dupa mine.
Ei ochi caprui si sincer nu imi prea plac.Deci ochii caprui inchis sunt cei mai urati dupa mine.