| alecs_5368 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata s fiti deprimati dar fara motiv? pur si simplu vrei s stai singur pentru cateva momente.departe d casa

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Da alecs. si mie mi se intampla. nici nu sti de cate ori nu mi-as dori sa ies, sa evadez. sa pot apasa pe un buton pe care sa scrie "pauza". sa pot inchide totul intr-o cutie si apoi sa plec intr-un parc fara sa ma uit inapoi, sa ma ocup de gandurile si de sentimenetele mele si sa las deoparte grijile...happy

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Uneori. Cand stau prea mult in casa. O iesire in natura sau o plecare la munte sau la vreun training mai departe rezolva astfel de stari.

| covexrobu a răspuns:

Normal ca se intampla tuturor. mai ales persoanelor care fac in fiecare zii acelasi lucru.

prfml
| prfml a răspuns:

Eu sunt de parere ca asta se intampla din cauza monotoniei.

| andi a răspuns:

Da, se mai intampla...sad

| kh1ss a răspuns:

Da... cred ca este ceva normal sa vrei sa stai putin singur si sa te gandesti

| Andreea_8014 a răspuns:

Da.In fiecare zi...Ma face ceva sau cineva sama simt prost.

| oooooooo a răspuns:

Da, foarte des...si as vrea sa stau singura nu cateva momente, ci mai multe zile.la mine, din cauza ca nu am prieteni si nu sunt foarte sociabila, sunt o fire mai rece...
tu de ce te simti asa?

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Da. In momente din acele, stau singura si ascult muzica.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Fara motiv nu, dar mi se intampla sa vreau sa evadez.

| FearNoEvil a răspuns:

Mi se intampla din ce in ca mai des... cred ca din cauza rutinei... si pentru ca nu prea am cu cine iesi (i-ar m-am deprimat) sad

| vio a răspuns:

Daaaaaaaa... mi se intimpla si chiar fara motiv...

| mariana_7566 a răspuns:

Da dar de multe ori nu ai cum sa pleci in concediu/vacanta dar poti face un tur pri supermarket-uri, prin herastrau, si sa vezi de ce esti asa. Poate gasesti cauaza

| 31ea a răspuns:

Da mi se intampla destul de des, sunt in maternitate si nu prea pot iesi singura doar daca las fetita in grija sotului dar uneori tanjesc sa ies singura dar din pacate sotului meu nu-i place sa plec fara ei

| stefania_6780 a răspuns:

Da mi s-a intamplat de mai multe ori.thinking da asta e acum