| -=AleCS=- a întrebat:

Vi sa intamplati sa visati noaptea ceva si sa nu va reamintiti iar a 2-a zi sa se petreaca ce ati visat? at sa va amintiti... un fel de deja-vu... si daca da... care e explicatia?straight face

Răspuns Câştigător
| LOADING █████████99% a răspuns:

M-i se intampla la fel ca deea90 doar anumite secvente, chiar daca nu imi mai aduc aminte visul m-i se intampla sa se repete unele secvente in realitate ex:sunt in aceeasi imprejurare ca in vis si spun aceleasi cuvinte si brusc, imi tresare ca segventa aceea am visat-o... m-i s-a intamplat asta de peste 10 ori...ciudat cred eu

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Da mi s-a intamplat si nu mi s-a parut prea frumos.

| juniper a răspuns:

Subconstientul e mereu activ si asa cum a spus si @alllinna prinde informatiile telepatic, de obicei ne avertizeaza in legatura cu ceva, este un fel de mesj telepatic, de parca am avea un al treilea ochi, dar doar pentru cateva minute si foarte rar.

| M.madallina a răspuns:

Mi se intampla foarte des.

| deya90 a răspuns:

Din vis da mi s-au intamplat anumite particele/secvente, nu visul complet ...ca deh balaurii nu exista decat in imaginatie laughing. dau vina de cele mai multe ori pe coincidentza sau o imaginatie destul de predictiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vise premonitorii, da foarte multe, subconstientul este prezent chiar atunci cand constientul nu este de veghe si prinde informatiile telepatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat. dar nu stiu explicatia...winkingSrry.