| GoBackInFuture a întrebat:

Voi cat de mult v-ati pregatit pentru evaluarea nationala care se da lunea si miercurea asta? Cate teste si daca ati mai facut ceva suplimentar pe langa acestea? happy

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu am trecut a 10-a.Anul trecut la fiecare scoala au ajutat profesorii, deci nu iti fa griji.Eu rezolvasem toate testele, iar colegul meu nimic si am luat acelasi punctajlaughing(la romana)

| Axiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Paii. nu prea mult. am facut cateva testee. iar acum in ultima suta de metri m`am pus pe invatatlaughingeu am ceva culegere, in ea sunt vreo 30 de modele de examen! si m`a ajutat putin