| DanielaMe a întrebat:

Voi ce credeti de stilul EMO, desi multi nu cred ca are rost fa sti ce gandesc. Voi chiar credeti ca ar trebui sa-i judecati? Eu nu cred ca ar trebui judecati pentru ceea ce sunt, ceea ce le place...

Răspuns Câştigător
| onyk a răspuns:

Mie chiar imi place stilul emo... Dar nu sunt. Din cand in cand mai purtam asa zisele ``haine emo``. iar colegii au inceput sa ma faca emo.si de atunci nu am mai purtat.eu chiar ii admir pe cei care sunt emo pentru ca au curaj sa se exprime. dar ma enerveaza persoanele ``fake emo``. Nu am nimic cu ei. unii sunt chiar de treaba
Pana la urma fiecare face ce vrea cu viata lui.

4 răspunsuri:
| DarkDream a răspuns:

Imi place stilul si felul in care se imbraca si ii respect pe adevarati emo nu cei care apar la tv findca vor sa se sinucida aceia nu-s emo ci doar niste adolescenti care vor sa atraga atentia

| kalisscoca a răspuns:

Mie imi place stilul emo si nu sunt nici eu. si ei se taie pentru ca se exprima adica nu de placere ei sunt mai deprimati cu ar fi sa fie mama sau tata lor despartiti si asa e raspunsul meu!

| Vanilla_7184 a răspuns:

Aşa e. Dar unii vor sa fie EMO, doar ca să fie si ei la modă, sa fie "pă trend."smugDar nu-mi place. Fiecare cu parerile lui.batting eyelashes

| tania_3947 a răspuns:

Emo... emo nu e musica, nu e moda... emo e viata. nu's emo, imi place stilul. fiecare din noi este macar 2% emo, dar e. fiecare am plans macar odata. astia nu trebuie judecati pentru ca fiecare traieste cum vrea