| P1c1ul1c4 a întrebat:

Eu cred... adica cat de cat... ca si ea ma place. Credeti ca ar trebui sa fac eu primul pas?.

Răspuns Câştigător
| puffii548 a răspuns:

Desigur ca tu. Doar esti baiat.
Fundalove struck?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci tu primul pas, e de datoria ta ca esti baiat

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da.
Multe fete sunt mai timide, si asteapta ca baiatul sa faca primul pas. Daca tu crezi ca te place, atunci da-i 'nainte.
Succes!

| positivity a răspuns:

Știai că băiatul trebuie să facă primul pas într-o relație?
Dacă nu, atunci îți spun eu!
Trebuie să faci tu primul pas, pentru că:
1. Ești băiat.
2. Poate fata e mult prea timidă pentru a te întreba dacă o placi sau nu.
3. Alte motive pe care nu le cunosc.

| Lora1 a răspuns:

Daca esti baiat da happy

| allison20 a răspuns:

Da, asa e frumos ca baiatul sa faca primul pas. Daca fata o face, ea poate sa para insistenta. Cheam-o la o ciocolata calda, pe vremea asta merge. Succes cu ea!

| NastyCatii a răspuns:

Asa ar fi bine. In primul rand ca esti baiat si fata probabil ca se asteapta ca tu sa faci primul pas si in al doilea rand pentru ca poate ii mai timidabig grin. Fi finut si dragut. Succes

| Ђαнτuk a răspuns:

Desigur, ar trebui sa faci tu primul pas fiindca esti baiat, iar daca va placeti ar fi pacat sa nu fiti impreuna :*

| Blondtuzuuumk41 a răspuns:

Is baiat si iti zic din o mica experintza, fa primul pass tu si daca ea raspunde afirmativ nu vei regreta.2)Daca raspunde negativ...e ca un sut in f^nd, un pas inainte.[la minnea fost 2 si aproape ca am tecut peste]