| anonim_4396 a întrebat:

Stiti asta e povestea mea imi place de un baiat si problema ca el nu cred ca ma place deoarece l-am sarutat fara sa vrea el...
Credeti ca ma place?
Am doar 12 ani credeti ca ar trebui sa il las in pace si sa imi dedic timpul meu liber invatatului si sa nu ma mai gandesc la baieti?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, da, da! Da esti indrazneata pentru varsta ta!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dupa cum ai spus si tu la varsta ta nu trebuie sa te preocupe baietii, ci invatatul, pentru baieti vei avea destul timp mai tarziu.

| 16.laura.16 a răspuns:

La 12 ani e important sa socializezi si sa nu exagerezi in gesturi.
Da, e bine sa inveti, asa ca, dupa cum observ tu ti-ai dat singura raspunsul!

| IsabelaIssa a răspuns:

Esti prea mica pentru baieti e bine sa te tii de scoala acum cat esti micuta pentru ca de baieti o sa ai tmp destul.si poate ca si el se considera prea mic ca sa aiba o prietena.si nu cred ca i s-a parut un gest frumos ca l-ai sarutat cu forta.

| CHILIPIR a răspuns:

De unde stii ca el nu te place? Poate ca l-ai luat prin surprindere cu gestul tau...Scoala nu trebuie neglijata orice ar fi!

| dutsa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il uiti pentru o perioada, cum ai zis si tu mai bine e sa inveti, dar sa uiti complet de baieti nu cred ca ar fi posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai timp de baieti, vezi-ti de scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tie chiar iti place de el, Lupta pentru el! Nu il lasa! Daca tu crezi ca e doar ceva trecator, ar fi bine sa il admiri de la distanta. Daca il placi cu adevarat, discuta cu el, lamuriti situatia, fa-l sa te placa! Lupta pentru el!