| ata a întrebat:

Voi ce credeti despre baietii care se dau interesanti sau amuzanti?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E bine sa te dai intresant.Ideea e sa constant eu ca esti. Daca nu, catalogat drept al 34632 specimen cu fite
Ce amuzanti sunt cei mai sociabili.Incerc sa ii pastrez ca amici si cand nu am chef de nimic sa ii sun sa imi zica un bancwinking

| Vizitiul a răspuns:

Baieti, voi ce credeti despre fetele cersesc atentie pomenind rasa masculina? Baieti, ce credeti cand tocmai hoatei ii este frica de furat? Baieti, ce credeti, au zburat unele muste de pe unele palarii fara suport? Eu cred ca da...

| Annemary_2131 a răspuns:

Ii intereseaza sa dea bine in public si nu-si dau seama cat de penibil arata incercand sa para ceva ce nu sunt. cei care sunt ei de felul lor interesanti si amuzanti sunt foarte OK big grin

| Anonima_8669 a răspuns:

Depinde. uni se dau doar in spectacol iar alti asa sunt ei.

dar depinde sh de caracterul lor. uni sunt chiar draguti

| bb_7189 a răspuns:

E doar o masca la majoritatea...acum depinde cum se dau interesanti. Daca fac tot felul de fite pe mine una ma daranjeaza dar daca sunt amuzanti in timp ce "fac pe interesantii| mai merge... oricum au nevoie de atentie, si oricine mai face pe interesantul din cand in cand, nubig grin

| princesslove a răspuns:

Pai majoritatea sunt cei care se dau in spectacol si vor sa te cucereasca sau sa para interesanti iar alti asa este felul lor de a fi