| Keilly a întrebat:

Voi ce faceti ca sa evitati excesul de consum al apei?

6 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu este nici o problema daca bei multa apa (cum fac si eu).Ba dimpotriva, ajuta la eliminarea toxinelor (prin urina) si la satiere (nu iti va mai fi foame, dar pana la urma tot iti va fi logic, dar nu asa des)

| DenisPericolPublic a răspuns:

De ce sa nu bei apa in exces? Cu ce te afecteaza? Apa-i cea mai minunata substanta posibila.

| Keilly explică:

Ah...ma scuzati cand am zis consum adica sa facem dus ca baie contine mai multa apatongue

| PastilăBă a răspuns:

Beau bere!

| Sophie a răspuns:

De ce, ai mai bautat limonada de cand am fost la tine?laughing

Răspuns utilizator avertizat