| CookieMonster_4926 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisti? (Sunt noua si cam plictisita laughing si chiar curioasa)

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Păi:
- stau pe TPU;
- mă joc;
- citesc bancuri;
- scriu;
- desenez;
- ascult muzică;
- mă uit la filme/desene;
- editez poze;
- caut ceva informaţii (despre şcoală sau ce mă mai interesează);
- caut poze pe google;
- fac teste;
- fac probleme de logică;
- citesc bârfe/ştiri despre vedeta (vedetele) preferată (preferate);
- ies pe afară cu prietenii;
- sar coardă;
- îmi fac ordine în cameră (în caz că este dezordine);
- vorbesc cu prietenii pe mess/telefon;
- stau pe SunPhoto;
- mă bronzez. smug
Ok, din câte observi, eu nu mă prea plictisesc.hee hee

2 răspunsuri:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Ma gandesc ca maine voi muri(vorbesc metaforic; pentru toti prosti care nu inteleg)

| Mimi_4489 a răspuns:

Pai ascult muzicalaughing dansezbig grin sau imi sun prietenii sa iesim cu rolele...sau daca este seara vb cu prietenii si ii invit in oras sau in club... Fundabig grin