| AnimeAnnDRa a întrebat:

sunt plictisita si curioasa

Voi ce ati facut azi?
:X
Cel mai dragut raspuns primeste funditaaa

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Pai acum sunt in sat, iar eu cu un prieten am avut chef de plimbare, asa ca am mers cu bicicletele la vreo 20 de km de sat, intr-un fel de oras; insa inainte sa plecam, ne faceam griji, pentru ca drumul este foarte circulat, iar noi nu aveam nici casti nici veste, dar nu de masini ne era fricalaughing ci de politie.
Dintr-un noroc incredibil, nu am prins nici o masina de politie in drum spre "oras"; acolo am stat pe o terasa, am baut 2 sucuri, ne-am plimbat un pic, si am pornit spre sat.
Mai aveam vreo 1-2 km pana la intrate, si vedem ca vine o masina de politie dupa o curba.
Imi amintesc ca m-a prins un fel de depresie, ca si atunci cand copiezi la un test, sau ceva, si se uita profesorul la tine; te prinde un fel de depresie, dar doar pe moment.
Mi se parea ca incetineste si opreste in fata noastra; dar am avut inca odata un noroc incredibil, si a mers mai departe.
Inainte de plecarea din sat, ne mai faceam si alte griji, cum ca o sa dureze foarte mult pana ajungem acolo, dar spre surprinderea noastra, toata calatoria dus-intors a durat in jur de 4 ore, tinand cont ca am stat, ne-am plimbat, si ne-am odihnit prin oras.
Asa ca am ajuns cu bine inapoi acasa.
In total am facut 40 de km.
Am pornit la ora 4:30, si am ajuns acasa pe la 8 :20.
Dupa aceea am fost la terenul de fotbal, si m-am distrat in continuare pana pe la ora 10, iar dupa aceea am plecat la o plimbare prin sat cu cativa prieteni.

| AnimeAnnDRa explică (pentru vlad89c):

Tare happy iei funda happy

| rutanklan a răspuns (pentru vlad89c):

Foarte frumos!

12 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Andra, pai eu am stat in beci, ca de obicei. Iti doresc vacanta placuta in continuare!

| AnimeAnnDRa explică (pentru aladinbeci):

Decat sa spuneti alte prostii mai bine taceti!

| rutanklan a răspuns (pentru aladinbeci):

Nu stiu cum de nu ti a dat tie funda...

| vlad89c a răspuns (pentru rutanklan):

Mie mi-a dat-olaughing.

| rutanklan a răspuns (pentru vlad89c):

Serios? Si esti mandru de tine acum?

| aladinbeci a răspuns:

Andra, m-ai intrebat ce am facut azi si ti-am raspuns in mod civilizat. Daca si raspunsul meu ti se pare o prostie, asta e treaba ta. Sincer, imi pare rau ca ti-am raspuns.

| irbis a răspuns:

Am manca, am cantat la chitara, m-am uitat la anime, am citit manga, am raspuns la intrebari si am mai umblat pe internet (9gag de exemplu).

| Seby90 a răspuns:

Ti-am citit intrebarile stupide care ne-au deranjat.

| AnimeAnnDRa explică (pentru Seby90):

Am uitat sa rad...

| Seby90 a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Ai fi fost mai retarda ca afirmatia mea daca chiar ai fi ras...