| paulag a întrebat:

Voi ce ia-ti lua surorii voastre de ziua ei? face 4 ani in 21 decembrie si nu stiu ce le place fetitelor de 4 ani...deci? ce sugerati?

Răspuns Câştigător
| Iustiina a răspuns:

O papusik hannah montana...asa le place la fetite iar daca nu i place.comandai un tort co poza ei sau eventual fa impreuna cu mama ta si puneti o poza de a surorii tale pe tort. sau daca nu iai o trusa de machiaj din aceea de copii.sau daca nu dinaia cu geanta si...st5i tu

7 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Pai si eu am o sora de 5 nu stiuthinking ceva oala olarului ceva de inteligenta un puzzel sau chiar o papusa depinde ce-i place ei; X

| A_7901 a răspuns:

O jucarie, o carte cu povesti sau o hainuta dragalasa.Am vazut in Diverta (am avut si eu cad eram mica:X) o cutiuta cu 7 caricele de povesti (Rapunzel, Alba-ca-Zapada, etc.).

| mean a răspuns:

O jucarie de plus,
Daca ii place sa deseneze carioace, creioane.
O carte (de colorat, de citit)
Sunt foarte multe optiuni.

| Isabella17 a răspuns:

Hmm...parerea mea ar fi sa ii iei si tu un luciu de buze sua un ruj asa mai roz pentru ca o vei face sa se simta mai mare si o sa se bucure cu siguranta.

| momo a răspuns:

Un ursulet de plus mai special (poate sa-i cosi initialele/numele ei pe hainuta ursuletului), carti de colorat si niste creioane, o carte cu povesti pe care sa i-o citesti. Poate si un tort facut de tine si mama voastra.
Sper ca te-am ajutat si la multi ani surioarei tale. Sa creasca mare, sanatoasa si frumoasa. (:

| MillzBya a răspuns:

Chestii gen papusi, dulciuri, creioane colorate...sau un animalut de plus mic (sau chiar mare laughing) si foarte dragut cred ca i-ar placea mult happy

| kristina94 a răspuns:

O carte de colorat! O papusa care vb poate!