| PupicelT a întrebat:

Voi ce preferati, bauturi alcoolice sau droguri?

Răspuns Câştigător
| KrayzeeAna a răspuns:

Eu una le-am preferat candva pe aman2...De fiecare data cand eram suparata ma apucam sa beau sau fumam un joint. eventual trageam o liniuta-2.Dar e mult mai ok sa realizezi ca toate astea sunt niste ca*aturi care iti fac mai mult rau decat bine.Mult mai mult rau. Ajungi sa comiti greseli mari din cauza lor. Mai bine sa preferi tigarile normale,sau daca se poate,nici alea. Fericirea pe care ti-o ofera prostiile astea e "scumpa si de scurt metraj" cum spunea Guess Who intr-o melodie de a luihee hee Daca ai intrebat asta pentru ca tu consumi astfel de lucruri,ar fi bine sa renunti cat mai repede,pana nu ti se va complica situatia si iti va fi prea greu. Daca ai intrebat din curiozitate, pentru ca ii auzi pe foarte multi ca au consumat/consuma asa ceva, ar fi bine sa stai in banca ta si sa nu te lasi niciodata influentata de "prieteni" sau anturaj, sa nu incerci toate prostiile.Ai grija de tine si ai grija ce faci.Te pup

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una din optiunile publicate mai sus.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Bauturi alcoolice.

| Liviu a răspuns:

Bauturilehappy Normal
Dar tu ce alegi?

| FreakyFred a răspuns:

Eu prefer ceapa! big grin
e mai sanatoasa.

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Eu nu prefer nimic. Amândouă sunt la fel de rele, cu scopul de a ne distruge viaţa.
O seară plăcută!

| ProjectJackpot a răspuns:

Bai, da` ce variante dragute ne-ai dat... Unde este varianta "c"? Hai ca reformulez eu pentru tine:
Voi ce preferati, bauturi alcoolice, droguri sau o poveste superba de dragoste?
Ghici ce prefer eu...;)
by the way, take this : http://www.youtube.com/watch?v=MLxTEV5vpyg sigur o sa-ti placa ...si are legatura cu "c-ul" :D

| MissDi a răspuns:

Niciuna

| Hollywood a răspuns:

Alcol as alege happy

| Maria_7218 a răspuns:

Nici una straight face.Nu ne ajuta la nimic. straight face Niste prostii oh go on

| Dayana_9364 a răspuns:

Sincer,nici una nu te ajuta cu absolut nimic!happy

| emilica95 a răspuns:

Sincer? tigarile.dar dintre astea doua mai bine o betie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta...ambele sunt droguri, asa ca nici una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer tigari si ceva alcool deci aleg alcoolul pentru ca dupa o betie crunta iti revi mai repede decat dupa o supradoza (si daca bei bere nu faci pietre la rinichi, asta nu inseamna sa bei doar bere *** laughing )

| sweety_6570 a răspuns:

Prefer bauturi alcoolice decat droguri

daca beau bauturi alcolice pot sa ma duc la dezalcolizare
dar daca iau droguri unde dracu ma duc

| IGPPGI a răspuns:

Pai mai fata tu la varsta ta te gandesti la asa ceva? Hai sa zicem ca fumezi dar bauturi alcoolice sau droguri? Iti sctrici viitorul.