| DonaldTrump a întrebat:

Voi cat de des beti bauturi alcoolice?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am mai pus o picătură de alcool de ani. Nici măcar cafea nu beau.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Doamne, numai pui de curca pe aici laughing) Eu? Eu beau zilnic de obicei, acum n-am mai baut de pe 24 ca am vrut sa iau o pauza, de maine ma apuc iar. Si incepand de la revelion pana pe 2 ianuarie beau si ziua si noaptea laughing)

| RAY a răspuns:

Foarte rar

| R0R0 a răspuns:

Deloc.

| gemeni6226 a răspuns:

Beau citeodata vin 1-2 pahare cind nu pot sa adorm.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ce esti tu, oracol?

| DonaldTrump explică (pentru AirănMeidăn):

Sunt pus de guvern sa va spionez.

| Cameliapantiru a răspuns:

Foarte-foarte rar. Beau doar cate un pahar de vin/sampanie la Revelion, aniversarea mea si a membrilor familiei/prietenilor apropiati, la masa din prima zi de Craciun/Paste, la banchete, intalniri de promotie, petreceri etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe 29 februarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar, pentru ca sunt un om destul de ocupat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar, am avut o perioada in care imi placea la nebunie sa beau vodka cu suc de grapefruit dar m-am cumintit. big grinlaughing