| MythicalHuman a întrebat:

Voi cum scapati de ora de sport?
Mie in generalimi place ora de sprt cand alergam sau aruncam minge ,insa acum sarim la capra si chiar nu pot si toti rad de mine...stie cineva o scuza care sa dureze mai mult asa macar 2 saptamani va rog multumesc big grin .
a si pana acum am incercat : Sunt pe stop , m am lovit , sunt bolnava. Sper ca nu le am epuizat D:

Răspuns Câştigător
| xDidi a răspuns:

Cea mai buna scuza : Sunt pe stop. Partea buna : nu poti epuiza aceasta scuza. O poti folosi cand e nevoie, eu asa fac big grin

| MythicalHuman explică (pentru xDidi):

Voi incerca ^^

| Pitufinaa a răspuns (pentru xDidi):

Dalaughing O scuze ff fainalaughing Da ` numai ca poti numai o data pe lunawinking

4 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Spune ca te-ai lovit cam tare si te doare. Daca nu te crede, cand sari capra, spune "au, au ce ma doare" si o sa zica sa stai jos tongue. Eu pot sa o fac, dar incearca asta.

| teodoriykajocheriytza a răspuns:

Va rost de o scutire medicala.