| ttyes a întrebat:

Salu,cum imi pot convinge parintii sa-mi ia un bilet vip la un concert lalaband?

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Ia note bune la scoala! Fa-i fericiti cumva

| ttyes explică (pentru MissxD):

Am note bune

| MissxD a răspuns (pentru ttyes):

Atunci intreaba-i ce vor ei de la tine, astfel incat sa ii convingi sa iti ia biletul VIP. Poate au ei un motiv pentru care nu vor sa iti ia... incearca sa afli care e problema! happy

| WholeWorld a răspuns:

Nu potilaughing

| Konata a răspuns:

Buna!
Pai ii poti spune ca la scoala anul asta o sa te descurci foarte bine, ca o sa inveti, ca o sa faci curat prin casa, ca o sa ajuti la treburi diverse, etc. succes!