| Anna17789 a întrebat:

Voi cum va calmati cand sunteti nervosi?
Cand ma enerveaza cineva incepe sa imi bata inima mai tare parca sta sa iasa din piept si abia pot sa respir si as lua la bataie pe oricine.

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

big grin si la mine e la fel.Depinde de situatia care ma deranjeza-uneori imi zic in mine ca nu trebuie sa trag atentia si ma gindesc la ceva placut care ma face fericita, sau pur si simplu zic ca nu merita sami risiperc nervii pentru indivizibig grin si ma ajuta

| NecroIonutz a răspuns:

Numeri pana de la 10 inapoi pana la 0 si cand termini iti spui: "Sunt o piatra, nimic nu ma poate misca, sunt indestructibil." Si te calmezi happy

| PinoDenisa19 a răspuns:

Eu cand ma enervez incep sa imi rod unghiile si mananc seminte ca sa ma calmez laughing.
Sau respir mai apasat pentru ca am nervi, de asemenea mi se maresc pupilele.