| Alexandrux1997 a întrebat:

mi-am facut o prietena(iubita) acum 4 luni si de feicare data cand se supara sau nu se simte bine eu ma simt intr-o ipostaza foarte porasta, mai pe scurt de fiecare data cand ii se intampla ceva adica e suparata, nu vreau sa auda de nimeni si de nimic iar mie incepe sa imi bata inima ca alceva, de parca vrea sa iasa din piept... vreau si eu o solutie, se enerveaza foarte des si nu ii se pare normal sa imi faca inima ca alceva!
As dori si eu o solutie, sugestie!

Răspuns Câştigător
| TokioHotel a răspuns:

Atunci cand iubita ta e nervoasa sau suparata ar trebui sa o intelegi, sa o consolezi, sa-i spui cat o iubesti ..sa'i spui "pissy" sau "puiut"...si cand nu vrea sa auda de tine. pur si simplu o lasi in pace putin sa'si revinawinking Funda? :*

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Las-o in pace daca nu are chef de nimic, spune-i ca tii la ea, ca sa iti dea un mesaj dupa ce ii trece, arata-i ca tii la ea, asa o sa se simta mai bine, o sa se simta importanta.

| PufarinaXD a răspuns:

Poate asta inseamna ca tii intr-adevar la ea!