| anonim_4396 a întrebat:

Voi de cate ori va curatati in urechi pe saptamana? Puneti accent pe acest aspect atat la voi cat si la alte persoane?

8 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Unii se spala zilnic in chiuveta atunci cand nu intra in baie sau dus. Dar ele trebuiesc spalate de 2-3 ori din ce imi aduc aminte la scoala. Saptamanal fireste nu ca altii lunar sau la juma de an...

| LeonardRoller a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Cum te speli in chiuveta?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru LeonardRoller):

Hai ca asta-i buna. Foarte frumos dai drumul la apa calduta iei sapunul faci clabuci in maini dai in urechi de cate doua ori si gata

| August99 a răspuns:

Daca cineva nu are urechile curate nici nu vorbesc cu el. Numai la urechi ma uit.

| GreenVoid a răspuns (pentru August99):

Tu vorbesti serios?laughing

| August99 a răspuns (pentru GreenVoid):

Glumeam tongue

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru August99):

Hahaha ce amuzant suna

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru August99):

Infine o persoană trebuie să se spele în fiecare zi în urechi happy, nu e frumos să vezi o persoană murdară în urechi