| anonim_4396 a întrebat:

Voi fetelor, ce va atrage la un baiat la prima vedere si voi baietilor la fel, ce va atrage la o fata mai intai?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ma atrage fata cu parul saten sau brunet putin ondulat cu niste ochi superbi 1.60-1.70 sa aiba o atitudine de fata isteata si descurcareata recunosc ca si un fund frumos dar daca fata nu arata bine degeaba bine educata si mai nebuna putin sau cu o voce calduta care sa te faca sa te indragostesti si sa-ti aline dorul cand o auzi la tel

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Ma cam incadrez spuselor talehappy

6 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Anusul

| BiancaaBd a răspuns:

La prima vedere. aspectul fizic. apoi caracterulhappyAi spus la prima vedere sa fie clarlaughing

| LoveMcDreamy a răspuns:

Pai pe mine ma atrage un baiat frumos(normallaughing), inalt, sportiv si sa nu fie prea plinut! trebuie sa fie aducat! mie imi plac baietii copilarosi! De fapt ii ador! mie mi se par prea seriosi cei care stiu de mici ce vor sa faca adica care este drumul lor in viata! la prima intalnire imi place ca totul sa vina de la sine! baiatul potrivit trebuie sa fie atent cu nevoile mele si sa ma sprijine mereu! A si trebuie sa fie mai timid! cei timizi sunt superi dragalasi!

| Frumushka a răspuns:

Pai la cum se imbraca...da nu neaparat si daca are abdomen day dreaming aaa si de par.

| elysya a răspuns:

Pai mie imi place la un baiat > sa fie educat, istet, ochii caprui, sa te faca sa razi la glumele lui, sa arate bine, sa te iubesca cu adevarat, sa nu fie fitos, corect, sa nu se comporte ca o fata