| deliacg a întrebat:

Voi la cati ani ati avut prima voastra iubire?

Răspuns Câştigător
| HeiSuntNati a răspuns:

La 14-15 ani, incepi sa iti dai cat de cat seama care e treaba cu iubirea happy Atunci am avut eu prima relatiehappy Mai devreme, esti inca prea mic pentru ca sa iti dai seama ce faciwinking

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Primul prieten l-am avut la 13 ani. Prima oara cand am tinut mult la un baiat a fost la 15 ani

| Glamour612 a răspuns:

Primul prieten l-am avut la 12 ani. Îmi era drag de el, țineam la el, dar nu se numea iubire. Abia acum la 16 ani am înțeles cum stă treaba și am o relație cu un băiat și pot să spun că îl iubesc. big grin Dar tu? :*

| OnuOnulică a răspuns:

La 5 ani.

| Axys a răspuns:

LA 16 ani dar din pacate Dumnezeu mea luat iubirea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axys):

Si ti-a dat in schimb agramatismul. Chiar ca si-a batut joc de tine dumnezeu asta.

| Axys a răspuns:

La 16 ani

| BlitzLikeXd a răspuns:

Am avut la varsta de 13 ani si am deja o iubire

| Luminou a răspuns:

13 ani, cand mi-a placut un baiat ce l-am vazut de Craciun in scoala.

| Elllliiii a răspuns:

La 13 ani, si inca regret astalaughing

| Panda16 a răspuns:

Prima relatie a mea a fost la 12 care a duart o saptamana laughing dar tocmai pe la 14-15 am inceput sa simt adevarata iubire big grin si sa am relati frumoase :*

| 00cool a răspuns:

La 12 ani am iubit un baiat foarte mult dar parintii ziceau numai lucruri rele despre el si in plus mai era cu alta, asa ca om inceput sa uit de el incetul cu incetul :-(