| ancuta a întrebat:

Voi la ce concurs scolar ati participa dupa nume cangurul sau rim

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cangur stiu ca se numeste tongue

| Ioonela a răspuns:

Daca vrei sa mergi la unul dintre ele mai bine mergi la cangur.

| ancuta explică:

Pentru cei ce mi-au spus de canguru mersi ori cum am aflat ca rim a dat faliment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mult mai multe concursuri cum ar fi smart pentru matematica, romana, istorie, geografie, cultura generala. Ei spun ca se câștiga tot felul de excursii, tabere, premii dar nu este adevărat. Dacă vrei sa participi succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la cangur...este mult mai cunoscut decat rim.nici macar nu am auzit de el... poate smart, winers sau altele dar nu de rim