| Iuly96 a întrebat:

Voi sunteti adeptii telefoanelor toushscreen?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi-as mai lua telefon cu ecran touchscreen nici daca mi l-ar da cineva gratis. Urasc telefoanele alea

| Cσσкiє a răspuns:

Pot spune doar că îmi plac, mi se par interesante.Trebuie să fii foarte atent cu ele, dacă îl scapi pe jos cu touchscreen'ul în jos l-ai terminat. XOXO.

| emillie a răspuns:

Eu l-am scapat cu touchscreenul in jos si n-a patit nimic, desi pe moment m-am panicat si eu de nu mai puteam.Personal mi se par ok, adica foarte ok, cel putin eu umblu mult mai usor decat cu taste (mai ales cand e vorba sa scriu mesaje).