| Marijuana187 a întrebat:

Vor parinti sa ma tunda scurt...cum sa ii conving sa nu ma tunda? Am parul asemanator ca imaginea de la profil, dar putin mai scurtbig grin.eu nu vreau sa ma tund, da parintzi astia. ce sa le faci? Sfaturi cum sa ii conving? Cand eram mic ma tundeau cum vor >eihappy pnm si mi s-a urat! Deci vreau sfaturi cum sa ii convinghappyFara commuri la misto!

Răspuns Câştigător
| bd a răspuns:

Pai cati ani ai? dupa mine la o varsta ar trebui sa faci ce vrei in legatura cu aspectul fizic... incearca sa le spui ca toti prietenii tai au acelasi stil ca tine. dramatizeaza si tu putin laughing spune ca toti o sa rada de tine si ca nu mai iesi din casa pana nu iti creste parul la fel laughing

5 răspunsuri:
| Bloomy a răspuns:

Impunete devil! Nu`i lasa sa te tunda [-x, nu mai vb cu ei, sau zile ca faci greva foamei daca se ating de parul tau frustrated, nu`i asa greu sa-i convingi big grin.na pana la urma e parul tau, nu a lorbatting eyelashes

| L7L a răspuns:

Cupcake are dreptate dar daca nu tine le spui ca te lasi de invatat mereu a mers la minelaughing bafta!

| Marijuana187 explică:

Am 14 aniwinking, dar pnm.comunisti xD

| LaYz a răspuns:

Daca Ati Stii Ce Parintzy Am Eo Vor Sa ImI Tunda Bretonul Da O Sa Imi Stea Super Nashpa:o Stii Ce Plangi Oleak Si Du-te In Camera Si Nu Mai Iesi Pana Nu Vin La Tne Apoi Spui ca Nu Vrei Si Nu Vrei Sa Te Tunzi... Sa Spui Daca Functoneaza...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh, ce nu-mi plac parintii astia. Cand eram mica, la mine era invers. Ei vroiau sa-mi las parul lung, iar eu il vroiam scurt. Asa ca imi luam bani, ma duceam sa mi-l scurtez si ma intorceam acasa. Nu mai aveau ce sa faca. Spune-le ca e parul tau si tu asa te simti bine cu el. Opune-te, daca nu vrei. Cred ca vor intelege pana la urma.