| NuVauSaMol a întrebat:

TPU,iar va deranjez dar tata vrea sa ma tunda.Si eu nu vreau..cum sa-l conving sa nu ma tunda ca stiu ca e la moda cu parul lung...ca scurt e de puscariasi...parca.E tare lung nu? Unele fete zic ca cei cu parul lung sunt nebarbati.dar nu vreau cu plete vreau doar ceva asemanator jb chair daca nu canta bine.Ms si daca puteti sa dati si o poza.scuzati ca n-am respectat regulile de punctuatie.

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Incep cu sfarsitul.Nu dau poza ca nu-mi este la indemana. Am purtat si eu par lung dar, din cauza reducerii cheltuielilor nu-mi mai permit 2 de sampon sa-l spal asa ca m-am tuns destul de dur. Tunsul scurt e de puscariabili dar si de miliardari, viitori puscariabili. Daca ai si cateva cute la ceafa, e perfect, te-ai incadra!
Daca-ti platesti tu sampnul, cred ca l-ai convinge pe tatal tau sa te lase sa faci asa cum iti este vointa.