| oresvlad a întrebat:

Vorbesc cu o colega de cateva zile si ne mai intalnim dupa ore ne luam de mana, se baga in seama cu mine pe facebook dar intr-o zi m-a invitat dupa ore sa ne intalnim si nu m-am putut duce si adoua zi cand am chemat-o eu nu a vrut sa mearga si de atunci nu am mai vorbit( doua zile) voi ce ziceti sa ma bag in seama pe facebook cu ea sau sa vorbim fata in fata? (vreau sa aflu de ce s-a schimbat brusc)

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vorbiti fata in fata. Probabil ca nu te-a crezut sau a considerat ca motivul tau de a nu va vedea nu este sufficient de important ca sa renunti la intalnirea cu ea. Fii pregatit sa iti aperi cauza si sa ii spui ca iti pare rau ca atunci nu s-a putut.

| Smileee2 a răspuns:

Mai bine vorbesti cu ea fata in fata