| coffeeaddicted a întrebat:

Vorbesc cu o fata de 1 an si ceva. Ea placandu-ma pe mine de cand m-a vazut, eu nu am vrut sa fim impreuna, dar dupa toata aceasta perioada, am ajuns totusi un cuplu. Deci, nu suntem 2 straini care ne cunoastem de 1-2 saptamani. De cand suntem impreuna (cateva zile), parca-i exact opusul fata de cum era inainte. Acum daca-i dau un mesaj raspunde la 1-2 ore. De vorbit vorbeste frumos, dar cam monosilabic (adica cu da/nu). Dar parca e mai distanta ca la inceput, si nu ma refer prin vorbe, ci prin numarul mesajelor, apelurile. Poate fi de vina faptul ca-i acord cam multa atentie? Sa nu-i dau mesaje 2-3 zile, sa o las pe ea sa ma caute, sa fiu putin indiferent? Ce ziceti?

1 răspuns:
| Muffinss a răspuns:

Poate a vrut doar să își demonstreze ei însăși că poate sa te aibă, sau se "răzbună" pentru că ai așteptat atât de mult. Întreab-o direct ce se întâmplă cu voi și gata thinking